shadow

רבים מאתנו חולמים על משפחה טובה ומאושרת, רוצים להתמסד, להתייצב ולנהל חיים מסודרים ואיכותיים. כל אחד בוחר איך לנהל את משק הבית שלו, לפי הקצב ולפי ראות עיניו. קיימים הסכמי נישואין שונים, וביניהם הסכמים של ידועים בציבור. חשוב לבצע את ההבחנה בין הסכמים אלה הן ברמה האישית והן ברמה המשפטית. מעבר לכך, במסגרת החיים המשותפים כידועים בציבור, יש צורך לדאוג לילדים בעודם קטנים, וגם להגן על זכויותיהם בבגרותם, בייחוד במקרה של פרידה.

כל מה שכדאי לדעת על ידועים בציבור

לא אחת אנו שומעים על זוגות שגרים בישראל בתור ידועים בציבור. הגדרת ידועים בציבור כוללת זוגות שאינם נשואים, אך מנהלים משק בית משותף (מבחינת חשבונות בנק וכדומה) ומנהלים חיי משפחה כמו יציאות משפחתיות, טיסות משותפות לחו"ל ועוד. מעבר לכך, כשמם כן הם, יש צורך בכך שרוב הציבור יכיר בזאת שבני הזוג ידועים בציבור.

קיימים מקרים שונים שבהם מחליטים בני הזוג לגור בתור ידועים בציבור. לעתים מדובר בהגבלות דתיות ובמקרים שבהם בני הזוג מנועים מלהתחתן כדת משה וישראל. מקרים אלה יכולים להיות של יהודי ולא יהודייה, כהן וגרושה וכדומה, או אנשים שאינם מעוניינים בטקס חתונה דתי. ישנם גם אנשים שדתם אינה יהודית, והם אינם יכולים לערוך חופה וקידושין. כמובן, לא אחת קיימות גם סיבות כלכליות לבחירה להגור בתור ידועים בציבור כמו החשש לאבד זכויות בסיסיות בעקבות הנישואין כמו תגמולים או ירושות.

על כל פנים, על ידועים בציבור, כמו גם על זוגות שהתחתנו לפי החוק בישראל, חלים זכויות וחובות, בייחוד כאשר מדובר בפרידה הכוללת חלוקת רכוש או משמורת על הילדים. חשוב לברר את העניינים האלה מבעוד מועד כדי להיות מוכנים לעתיד המשותף.

בוחרים את העריסה הטובה ביותר לתינוק

עבור לא מעטים, משק הבית אינו שלם ללא ילדים. כאשר תינוק חדש מצטרף למשפחה, יש צורך לדאוג לכל מחסורו וזה מתחיל בשינה שלו. הורים טריים יודעים עד כמה קשה להרגיע תינוק, והם מוצאים את עצמם קמים באמצע הלילה כדי לגשת להאכיל או להרדים שוב. החיים יכולים להיות טובים יותר עם בייבי נסט, העריסות המושלמות לתינוק. המוצר החדשני הזה נועד להרגיע את התינוק ולהעניק לו שנת לילה ערבה וטובה. הבייבי נסט כשמו כן הוא, הוא קן חדשני חמים ונעים שנועד לשמור על חום גופו של התינוק כאשר הוא ישן. את העריסה הניידת הזו אפשר למקם בכל פינה בבית. היא מורכבת מבד העשוי 100% כותנה, וכוללת משטח ספוג המגיע עם כיסוי. כמו כן, העריסה מגיעה עם עיצובים עדינים ונעימים לעין.

בייבי נסט – המתנה המושלמת לכל תינוק חדש שהגיע לעולם

החברה ילדה ואתם לא יודעים מה להעניק לה? נולד לכם נכד ראשון ואתם רוצים להעניק לו מתנה נהדרת? עריסה לתינוק היא המתנה הטובה ביותר שאפשר לבקש. מתנה זו מתאימה לאירוע ברית מילה גדול, כמו גם לאירוע משפחתי המתקיים בבית. בשנים הראשונות שלו בעולם, התינוק זקוק לשנת לילה מרגיעה וטובה כדי לחזק את המערכת החיסונית שלו ולדאוג לבריאותו. לפיכך, אם רוצים ללכת על בטוח, אין מתנה טובה יותר מבייבי נסט. מעבר לכך, העריסה לתינוק מגיעה בשלל צבעים ועיצובים, כולל צבעים מרגיעים וצבעים המותאמים יותר לבנים (תכלת עדין) או לבנות (ורוד עדין). נוסף על כך, חשוב להבין שלעריסה יש יתרון משמעותי חשוב: היא מגבירה את הביטחון של התינוק על ידי הגברת הנוחות שלו ומרגילה אותו לישון במיטתו, ללא תמיכתם של ההורים. וכך, בזכות העריסה הנוחה והמותאמת, התינוק יעשה את צעדיו הראשונים בעולם הגדול.

Related Posts

כתיבת תגובה