מדינת ישראל מתהדרת במערך הרפואה שלה. מרחבי תבל מוקירים את הרופאים האיכותיים אשר עושים ימים כלילות במדינת ישראל, אבל הציבור הישראלי פחות מוקיר אותם.

איזה שירות יוענק לכם על ידי בית חולים פרטי בתל אביב?

לעומת בית חולים ציבורי, בית חולים פרטי בתל אביב מנוהל כארגון עסקי ואישי. בית חולים פרטי בתל אביב נחשב ליותר פנסי, נחמד ובעל ציוד מתקדם. הוא מצוי ברחביה של מדינת ישראל ומעניק שירות עבור כל מי שמוכן לשאת בנטל של העלות הרבה של טיפול פרטי ומקצועי ומעניק לכם מנעד רב של שירותים, לרבות אבחון, טיפול והליך כירורגי.

אז מה כל כך אטרקטיבי בעולם של בית חולים פרטי בתל אביב? קודם כל, היחס הפרטי והאדיבות אשר מוענקים לכלל הציבור. זה המצב כאשר נושאים בעלויות הגבוהות באופן אישי על השירות. שנית כל, מוענקת לכם ההזדמנות לבצע בחירה של הרופא אשר יטפל בכם, אל מול התור הרב של המתנה ממושכת בבית חולים ציבורי. שלישית, התנאים של האשפוז והאביזרים הרפואיים הם ברמה יותר חדישה ויותר ניכרת, אשר ייתנו ביתכם בילוי נינוח ושליו בין כותלי בית חולים פרטי בתל אביב. למעט תנאים מיטביים, בית חולים פרטי בתל אביב בעל נטייה להיות מומחה בעולם ייעודי ומסוים, ודואגים כי הצוות הרפואי יכלול את מיטב המומחים מרחבי תבל.

האם בית חולים פרטי בתל אביב נועד אך ורק לעשירון העליון?

אין זה מחויב המציאות. כיום רוב רובו של בית חולים פרטי בתל אביב פועל בסינרגיה עם קופות החיים וגם עם חברות הביטוח האישיות. רוב העובדים במדינת ישראל זכאים לקבל שירות של ביטוח מאת מקום העבודה שלהם ואם לא די לכם בכך, יש בנמצא ביטוח מורחב מטעם קופות החולים, במצב זה כל אחד יכול להרשות לעצמו טיפול רפואי של בית חולים פרטי בתל אביב.

הסוגים השונים של בית חולים פרטי בתל אביב – 

  • בית חולים פרטי בתל אביב אישי אלישע – בית החולים בבעלות אישית והוא נמצא באזור חיפה ומציע לכם מגוון רב של שירותים, מכונים, הליכים כירורגיים וטיפולים.
  • בית חולים פרטי בתל אביב אסותא – יש בבעלותם ארבע שלוחות ברחבי מדינת ישראל אשר הם מטעם קופת חולים מכבי והוא יעניק לכם מנעד רב של שירותים ברמה גבוה של נראות ושל שירות.

למידע נוסף, מוזמנים ללחוץ כאן – https://tlvmed.co.il/