מחפש חוג להנות ממנו? מחפשת סדנא ללמוד בה? קיים כיום מגוון עצום של חוגים ושל סדנאות למבוגרים, רק צריך לבחור.

פילאטיס

אחד החוגים הפופולרים, מתוך מגוון של חוגים למבוגרים בחיפה, הוא פילאטיס. פילאטיס הוא למעשה התעמלות גופנית המתרכזת בחיזוק הגוף ובעבודה על גמישות הגוף. העבודה על השרירים, על תנועות הגוף ועל הריכוז נעשית תוך כדי התמקדות בנשימה, באופן איטי ומתון. בדרך זו ניתן לפתח ריכוז וכוח, וניתן לשפר את הקורדינאציה ולהגיע להרגשה טובה יותר בכל הגוף.

ריקוד

יש המעדיפים שיעורי התעמלות ויש המעדיפים חוגים של ריקודים. קיימים מספר סוגים של חוגי ריקוד, כגון חוג ריקודים סלוניים, חוג ריקודים בסגנון הורה, ריקוד מודרני או ריקודי בטן. כל אלה מתאימים כמובן גם למבוגרים וניתן להנות מהם מאוד. חוגים למבוגרים בחיפה המתמקדים בריקודים סלוניים עוסקים בשיטות ריקוד כגון סלסה, ואלס, טנגו, פסדובלה, רומבה, צ'ה צ'ה צ'ה ועוד. לרוב אין צורך בניסיון קודם כדי להצטרף לחוג.

חוג אומנויות לחימה

חוגים של אומנויות לחימה יכולים להתמקד במספר אומנויות לחימה מוכרות. אלה כוללים למשל את הקפוארה. בדרך זו לומדים התלמידים חוזק, טכניקה, עמידה נכונה, נשימות, גמישות ועוד. הקפוארה למשל משלבת גם חוש קצב ואלמנטים של ריקוד ומוסיקה בשל היותה שיטה של אומנות לחימה שהוסוותה כריקוד. בדרך זו ניתן לחזק את הבטחון העצמי ולא רק את הגוף.

התעמלות

קיימים חוגי התעמלות מתוך שלל חוגים למבוגרים בחיפה. חוגי ההתעמלות משלבים לרוב התעמלות אירובית יחד עם אלמנטים של עיצוב הגוף. השיעורים לרוב נעשים עם מוזיקה קצבית ומהנה.

חוגי שפות

קיימים הרבה מאוד חוגי שפות למבוגרים. אלה כוללים חוגי אנגלית, ספרדית, צרפתית, איטלקית, ערבית או סינית. כמובן שהחוגים מתקיימים ברמות שונות, כולל רמה בסיסית, רמת מתחילים, רמה בינונית ורמת מתקדמים.

סדנאות למבוגרים קיימות במגוון רחב מאוד של סגנונות. במידה והינכם מעוניינים בחוג או בסדנא למבוגרים אך לא מצאתם בדיוק את מה שאתם מחפשים, אל ייאוש. במהירות רבה אפשר למצוא חוגים או סדנאות נוספים מהנים ומעניינים.