כולנו מחזיקים בכרטיס אשראי אחד לפחות, וחלקנו אפילו יותר, אבל כמה מאיתנו מחזיקים כרטיס אשראי שמאפשר לנו לטוס בחינם? היום נכיר לכם קונספט חדש של כרטיס אשראי. טיסות לחו"ל נראות אחרת עם כרטיס שמטיס אתכם על חשבונו, והחופשות נהיות משתלמות מתמיד.

ישראלים אוהבים לנפוש, וכשהם נופשים, הם אוהבים לבלות. אוכל טוב, טיולים יפים, מקומות מיוחדים, מלונות מפנקים, ואם אפשר – הכול כלול, עוד יותר טוב. אנחנו אוהבים את החיים הטובים, ועם ממוצע שעות העבודה והאינטנסיביות של שעת עבודה בישראל, אפשר בקלות להבין למה אנחנו מקדשים את החופשות שלנו. אז כעת יש חברת אשראי שעובדת בדיוק בשבילכם.

איך נותן כרטיס אשראי טיסות לישראלים?

באמת איך אפשר לקבל בעזרת כרטיס אשראי טיסות לחו"ל זו שאלה לגיטימית לגמרי, וההסבר פשוט. כולכם מכירים את שיטת צבירת הנקודות שכל כרטיס אשראי מציע לכם. זו השיטה הישנה אם תרצו, שמתחלפת בכל העולם לשיטות מתקדמות ושוות יותר לקידום הכרטיסים, והתחרות בין חברות האשראי.

החברות הרציניות יותר מציעות כרטיסים של קאש בק, עליהם נסביר בהמשך, וכמובן – כרטיסי אשראי שאוספים בשבילכם מיילים לטיסות לחו"ל. עם כל רכישה אתם צוברים נקודות טיסה, וככל שהנקודות מצטברות, אתם מתקרבים עוד צעד ועוד צעד לעבר יעדים שונים ומגוונים, בכל מיני מקומות בעולם.

היתרון המשמעותי זה לכל מי שאוהב טיסות לחו"ל, כי אתם טסים לא רק בכיף, אלא בחינם, עם כל חברות התעופה, ואף מעבר לכך. הנקודות שצברתם? אפשר להמיר אותן גם למלונות, ומדובר באינספור יעדים. נדגיש שוב שכרטיס אשראי רציני לנקודות לא מגביל אתכם בחברת התעופה, שזה דבר יוצא דופן בשוק, וגם לא מוסיף כל מיני טריקים של דלק או מיסי נמל. מה שכתוב, זה מה שמגיע לכם, בלי חוכמות ובלי "שטיקים". יותר מזה, אתם לא מפסידים את הבונוסים ה"רגילים", שכבר התרגלנו אליהם, כמו הטבות להופעות, סרטים, כרטיסים אחד+אחד, ושאר הפינוקים שלמדנו להתרגל אליהם ואפילו לצפות להם מכרטיס האשראי שלנו, אז זכיתם פעמיים.

מה עם הטיסות הזולות?

יש לא מעט חברות תעופה זולות כיום, חברות שמאפשרות לכם לטוס לאותם היעדים אליהם טסתם תמיד, אבל במחירים הרבה יותר טובים, ובתשלום עם כרטיסי אשראי. טיסות אלו גם הן זמינות כיום בתוכנית צבירת הנקודות של כרטיס האשראי הזה, אז אתם לא צריכים לצבור כל כך הרבה נקודות כדי לטוס.

במילים אחרות, עם ההוצאות השוטפות הרגילות שלכם על כרטיס האשראי, פתאום תוכלו לטוס חינם לשני יעדים במקום ליעד אחד בשנה, לדוגמא, ואפילו יותר מכך. תחשבו על כמה כסף אתם חוסכים עם תוכנית הנקודות של כרטיס האשראי לטיסות, כסף שיתפנה לפינוקים בחופשה, שדרוגים, וכמובן, מתנות לכל אלו שלא התפנקו כמוכם בחופשה.