shadow

קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם זה נשמע ממש כמו הרגל מגונה. הרי כל הרעיון באינסטגרם מושתת כביכול על אותנטיות, על שוויון, על כך שכל אחד יכול להיות פופולארי ולעשות את זה בגדול, כל עוד החומר אותו הוא מעלה לרשתות רלוונטי, אותנטי, כזה שיש לו מקום.

אז האמת היא שכל מה שנכתב כאן בפסקת הפתיחה הוא באמת נכון. האינסטגרם הוא כלי פשוט מעולה ליצור תוכן ולהגיע לכל אחד בלי להיות בעל עיתון. אתם לא חייבים ללמוד שלוש שנים לימודי תקשורת כדי להגיע לטופ. אתם יכולים להיות העורכים, הצלמים וכותבי התוכן בעצמכם ולייצר פלטפורמה בה תוכלו לתת את ה- 'אני מאמין שלכם' ולפרסם אותו ברחבי העולם.

אז למה נכנס כאן כסף לתמונה? למה צריך לחשוב על קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם?

קניית עוקבים באינסטגרם היא לא דבר אותו לא כדאי לעשות במקרים מסוימים אבל זה בהחלט מהלך עליו יש לתת את הדעת. יש לייצר אבחנות בין קניית עוקבים באינסטגרם לא אמיתיים, כאלו שנראים אולי כמו לייקים אבל בפועל, מדובר באלגוריתם לא אנושי שעושה את העבודה, לשיטה זו יש חסרונות רבים עליהם נפרט כמובן בהמשך. אבל יש הבדל עצום בין האפשרות הזו ובין קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם לתקופה זו או אחרת. מדובר על מהלך שיכול לתת לכם רוח גבית משמעותית שתעזור לכם למצוא עוד ועוד עובים ישראלים פעילים באינסטגרם.

אנחנו, כאן ב- דיגיטל בוסט עוסקים בתחום בשנים האחרונות ורצינו לשתף אתכם בדרך שלנו לייצר פופולאריות יש מעין לפרופילים שונים באינסטגרם. על ידי העלאת הפופולאריות אנחנו מאפשרים לעוד ועוד אנשים להיכנס לעולם הזה של הרשתות החברתיות,  להרוויח בהן כסף לא רע ולמצוא את העבודה המושלמת עבורם בעולם המודרני, המהיר והמשתנה לעיתים תכופות, בו אנחנו כולנו חיים. אם אתם רוצים לשמוע עוד על קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם , זה המקום עבורכם.

קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם , שיעור ראשון

למי שלא היה ער בשנים האחרונות, הרשו לנו לדבר בקצרה על אינסטגרם ועל החשיבות העצומה שיש לפופולאריות ברשתות החברתיות. אינסטגרם הוא למעשה סוג של מגזין. מגזין בו כל אחד יכול להיות בעל גישה לעולמות עצומים של תוכן. אנחנו מדברים על מגזין עצום שמשלב בתוכו הכל.

אם משהו אוהב מכוניות הוא יכול למצוא עצות פרקטיות וסרטונים מעניינים על התחום. אם משהי אוהבת להתאפר היא יכולה למצוא בקלות את כל המידע הרלוונטי לנושא ולרכוש מוצרים המתאימים במיוחד לה, אם יש למי מכם עניין בבישול גם הוא יכול ליהנות מהמידע המפוזר ברשת החברתית וכן הלאה.

אינסטגרם, היא כמובן לא סתם מגזין. מדובר על רשת חברתית. בתור רשת חברתית זו למעשה רוצה לעודד את השותפות של העוקבים והמשתמשים בפלטפורמה. כך שאינסטגרם למעשה עושה את מערך השיקולים הבא: האלגוריתם מעלה לעוד ועוד אנשים בפיד את התוכן שקיבל הכי הרבה תגובות ושיתופים מתוך ההנחה כי זה ידע פופולארי שאולי עוד ועוד עוקבים ישמחו לקרוא.

עוקבים אמיתיים באינסטגרם בהקשר הזה חשובים כמובן כי להם יש את הכוח להגדיל את החשיפה של תוכן זה או אחר. חישבו על כך כמו על חנות. אם אתם רואים קהל גדול מחוץ לחנות קרוב לוודאי שתשמחו גם אתם להיכנס פנימה. עוקבים אמיתיים באינסטגרם יכולים להעלות את התהודה לדברים אותם אתם עושים. הם יכולים לתת את הפוש המשמעותי שיזניק את התוכן שלכם ויביא אותו למרכז הבמה.

למה חשוב להקפיד על קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם

קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם זה דבר חשוב משום שהאלגוריתם מזהה שקרים. אם אתם לא רוצים לבצע קניית עוקבים אמיתיםי באינסטגרם , אם משום העלות הכספית הכרוחה בזה או סתם בשל חוסר ידע , אתם עלולים למצוא את עצמכם מסתכבים עם האלגוריתם.

האלגוריתם של אינסטגרם עלול להגיד: מדובר על עמוד בו מבקרים רק 'רובוטים' אז אין שום סיבה לכך שהעמוד יהיה רלוונטי גם עבור אנשים אמיתיים. כך שגם אם לרגע נדמה כי הייתה עליה משמעותית במספר העוקבים, יכול להיות שבהמשך האינסטגרם כאילו 'יעניש אתכם' וימנע מכם להגיע לעוד ועוד אנשים.

קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם לעומת זאת , מונעת את הדבר הזה. קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם מאפשרת לכם אמנם להרחיב את מעגל העוקבים הפוטנציאלים שלכם, להעלות את החשיפה של עמוד האינסטגרם שלכם וכן הלאה. אבל כל זה בלי לפגוע באמינות של התכנים שלכם.

כאשר אתם מבצעים קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם אתם למעשה מבטיחים כי עוד ועוד עוקבים יכנסו להגיב, לשתף, לחלוק מידע ולהפוך לקהילה בה אתם מנהלים את העניינים.

קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם זה לא מספיק

קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם זה לא מספיק. זה שלב אחד בדרך להפיכת עמוד האינסטגרם שלכם למשמעותי. בסופו של יופ קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם היא כמובן כלי חשוב ואפקטיבי שיכול להגביר את החשיפה שלכם לקהלים חדשים, אבל, כמו שכבר תיארנו קודם לכן, מי שמנהלים את העסק הם אתם ורק אתם.

אתם אלו שצריכים עכשיו לשקוד על התכנים, לייצר סיפור, להרחיב את הידע אותו אתם חולקים עם העולם. אנחנו, כאן ב- דיגיטל בוסט נמצאים כדי לאפשר. אנחנו מכינים את הקרקע, אבל מי שמגדלים את עצים הם רק אתם.

ההמלצה שלנו היא תמיד ללכת לכיוון של האותנטיות. להיות אתם עצמכם. אחת הטעויות הנפוצות של משפיענים רבים היא השיכחה. הרצון להשיג עוד ולגדול עלולה להוציא אתכם מהאיזון, ממי שאתם ממש. חשבו על מערכות היחסים שלכם עם החברים הטובים שלכם. האם אתם הייתם חברים שלהם לו הם היו אנשים אחרים? וודאי שלא. אז למה שתעקבו אחרי מי שאתם מרגישים כי הוא לא 'אומר את כל האמת'?

לא פעם אנחנו עלולים למצוא מנהלי פרופילים באינסטגרם שמתיימרים להבין בנושאים להם אין להם יותר מדי קשר. אבל הכוח, הסוד, הוא כמובן בלהיות אתם ממש. חשבו על התחומים בהם אתם טובים. חשבו על תחומי העניין שלכם. אם אתם אוהבים לעשות יוגה, דברו על יוגה. אם אתם עושים מוזיקה, דברו על מוזיקה. אם אתם חושבים מחשבות פילוסופיות על העולם, דברו על זה.

אל תנסו להיות מה שאתם לא, בסופו של דבר אולי קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם תתן לכם מעט רוח גבית, עוקבים ישראלים פעילים באינסטגרם יתנו לכם כמה תגובות , אבל האם כל אלו ישארו? התשובה היא ככל הנראה לא.

אל תשכחו כמובן כי אינסטגרם זו ופלטפורמה המיועדת לתמונות. כך שאם אתם אנשים שדווקא אוהבים לכתוב, אולי כדאי לכם לחשוב על הקונספט מחדש. אבל אם אתם מבינים מה המשמעות של ויזואליה ושל אסתטיקה, אנחנו, כאן ב- דיגיטל בוסט בטוחים שיש לכם מה להציע לעולם.

רוצים לבצע קניית עוקבים אמיתיים באינסטגרם ? אין בעיה. בדיוק בשביל זה אנחנו ב- דיגיטל בוסט נמצאים כאן. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולעזור לנו להגדיל את החשיפה של עמוד האינסטגרם שלכם.

דיגיטל בוסט DigitalBoost

דוד סחרוב 3, ראשון לציון, 7570703

טלפון: 03-518-4300

digitalboost.co.il

Related Posts

כתיבת תגובה