shadow

מדבקות הרזיה – מי צריך אותן?

המרוץ אחר הגזרה המאפיין את העשורים האחרונים בעולם המערבי מתנגש עם אורח החיים המודרני, המבוסס על מזון מהיר ועתיר שומנים, ומתאפיין במחסור בפעילות גופנית, בלחץ ובסטרס, שהם חלק בלתי נפרד מהקריירה. הקונפליקט הבלתי נמנע בין השאיפה לגזרה דקה, לבין אורח החיים שאיננו מאפשר זאת, הוא זה שהוביל לפריחתו של שוק הדיאטה, הכולל אין ספור דיאטות בריאות ומאוזנות, לצד דיאטות בזק הרסניות ועתירות סיכונים בטווח הקצר והרחוק. במקביל, מגוון תוספי הרזיה מציעים תגבור למאמצי הדיאטה, ותמיכה בהליכי הרזיה. העיסוק הגובר סביב הדיאטה, במקביל לנדנדת העליות והירידות במשקל הנובעות מניסיונות הדיאטה השונים, הביאו את השוק למיצוי מסוים, והדרישה למוצר הרזיה חדשני ושונה היה רב.

מידע נוסף על מוצר זה ועוד רבים אחרים – באתר טבע בריא

דיאטה עם מדבקות הרזיה: לא מה שחשבתם

הפינוק האופייני המאפיין את דור השפע בו אנו חיים, במקביל לרוויה בשוק הדיאטה, הוביל להמצאה הגאונית בכל קנה מידה: מדבקות הרזיה – המדבקות שמאפשרות לרזות ללא מאמץ יתר. צרכני הדיאטה אשר ניסו כמה וכמה דיאטות, התמודדו עם תפריטים מצומצמים, עם שעות פעילות גופנית קבועה ומפרכת, עם אכזבה במהלך הדרך, ופעמים רבות – גם עם עלייה חוזרת במשקל עם תום הדיאטה, קיבלו את בשורת ההרזיה החדשה בהתלהבות רבה, ובחרו למקד את מאמצי הדיאטה שלהם ברכישת מדבקת הרזיה איכותית ובהצמדתה לגופם אחת ל – 24 שעות.

מה עומד מאחורי ההמצאה החדשה?

מדבקות ההרזיה החדשניות מושאלות, למעשה, מתחום הרפואה, בו מדבקות למיניהן, הפועלות בשיטה התת עורית, זוכות להצלחה כבירה. כיום, מקובל לעשות שימוש במדבקות לשיכוך כאבים, במדבקות לחולי סוכרת, ובמגוון מדבקות אחרות, אשר חוסכות את הצורך בגיחות תכופות למרפאה, וחוסכות את הכאב הכרוך בזריקות למיניהן, כשהמדבקות מחליפות אותן ביעילות מרובה.

מדוע המדבקות הפועלות באופן תת עורי הינן כה אפקטיביות?

המדבקות הפועלות בשיטה התת עורית, בין אם מדובר במדבקות המשמשות בשוק הרפואי, ובין אם מדובר במדבקות המיועדות להרזיה, עוקפות את מערכת העיכול, ועל כן – מספקות רמת ספיגה אופטימלית של הרכיבים שהן מכילות. הרכיבים שמכילים המדבקות מוחדרים אל מחזור הדם דרך העור, ואינם עוברים דרך הקיבה, דרך מערכת העיכול או דרך המעיים. כפועל יוצא מכך – השפעתן של המדבקות על הגוף הינה אופטימלית. כאשר מדובר במדבקות הרזיה, הצמדתן לעור מספקת לגוף תרכובות חומרים מעודדי הרזיה, אשר חודרים היישר אל מחזור הדם, ומשפיעים על הגוף באופן דרסטי.

מהי הייחודיות של מדבקות ההרזיה?

אם עד היום הייתם משוכנעים כי דיאטה הינה מטלה קשה, מורכבת ומתישה, אשר אמורה להעסיק אתכם לכל אורך היום ולגרום לכם להתמודדות עם תחושות בלתי נעימות כמו רעב, חולשה פיזית וחוסר אנרגיה, מדבקות ההרזיה מספקות דיאטה בראש אחר: דיאטה ללא מאמץ! כמובן, לא מדובר בנוסחת קסם המאפשרת זלילה בלתי מבוקרת לצד שביתה מפעילות גופנית, ומסתכמת בירידה במשקל. מדבקת הרזיה הינה אמצעי עזר אשר מיועד לסייע לכם להתנהל באופן מבוקר, לשמור על תפריט מאוזן יחסית, ולהמעיט בצריכת מזונות עתירי שומנים וסוכרים המסכנים כל דיאטה באשר היא. ויתירה מכך – מדבקות הרזיה מנטרלות את התדמית השלילית של הדיאטה, ומציגה אותה לקהל הצרכנים באור חדש של קלילות, חוסר מאמץ ואפילו כיף. ובהתחשב בעובדה שהגורם הפסיכולוגי הוא אחד הגורמים המהותיים המובילים להימנעות מדיאטה ולהשמנה בלתי מבוקרת, המסר הרגוע והקליל שנושאות מדבקות ההרזיה מהווה בשורה של ממש לכל שוחרי ההרזיה באשר הם.

למי מתאימות מדבקות הרזיה?

בגדול, מדבקות ההרזיה השונות מתאימות לחתכים נרחבים באוכלוסייה, כולל מבוגרים, צעירים, מתבגרים, ואפילו ילדים בגילאים שונים, כאשר טווח השנים המדויק תלוי בכל מדבקה ספציפית לגופה. חלק מהמדבקות כוללות התוויות נגד הממליצות שלא לעשות שימוש במדבקה במהלך הנקה, היריון, או במידה וקיימת רגישות ידועה למרכיב מסוים שמכילה המדבקה, אך באופן כללי, כמעט כל אחד יוכל לעשות שימוש במדבקת הרזיה וליהנות מדיאטה שפויה, המלווה בתחושת מלאות ניכרת, ואיננה משפיעה לרעה על המצב הפיזי, הרגשי או הנפשי של עורך הדיאטה. השימוש במדבקות הרזיה המותרות לשימוש לילדים, מהווה פתרון יעיל ביותר לבעיית השמנה בקרב ילדים, שהפכה למגפה של ממש בשנים האחרונות. כאשר הדיאטה איננה דורשת מהילד מאמצים מיוחדים, ואיננה כרוכה בבליעת גלולה או בצריכת תוסף נוזלי, אחוזים משמעותיים מהתנגדותו הטבעית של הילד נמוגים, ובמרבית המקרים, הוא מוכיח שיתוף פעולה משביע רצון, שכן הצמדת המדבקה לגופו איננה כרוכה בכאב, איננה דורשת ממנו כל מאמץ, ולמעשה – מנטרלת את איום הדיאטה הגורם לו להתמיד בהשמנה ומגביר את סיכוייו לגדול למבוגר בעל עודף משקל ושלל בעיות בריאותיות נלוות, כמו בעיות לב וכלי דם, סוכרת, ושאר בעיות רפואיות הנובעות מהשמנת יתר. מעבר לכך, השימוש במדבקות הרזיה איכותיות, אשר מצמצמות את תחושת הרעב של הילד ומאפשרות לו לחוש שבע גם כאשר צריכת המזון שלו הינה מאוזנת, מאפשרות לו לסגל לעצמו הרגלי אכילה נכונים, אשר ישמשו אותו לטווח הרחוק, גם לאחר שיסיים את תקופת הדיאטה, וזהו, ללא כל ספק, יתרון משמעותי ביותר.

מדבקות הרזיה הודיה

אחת הדוגמאות המרשימות למדבקת הרזיה איכותית ואפקטיבית שעושה את העבודה, היא מדבקת ההרזיה המבוססת על הרכיבים הפעילים שבצמח הקקטוס מסוג הודיה. הודיה הינו צמח הידוע באופן מסורתי כמדכא רעב אפקטיבי במיוחד, וציידים לפני אלפי שנים נהגו להצטייד בו כאשר יצאו למסעי ציד ארוכים, במטרה שיסייע להם בהתגברות על תחושת רעב אפשרית במהלך המסע. כמדבקת הרזיה, מדבקת ההודיה מחדירה לגוף את הרכיבים האקטיביים שהיא מכילה, כאשר הרכיבים חודרים היישר לתוך מחזור הדם ומדכאים באופן אופטימלי את תחושת הרעב. הירידה במשקל הינה מתבקשת, וצרכני המדבקה, שיעילותה אף הוכחה באופן מדעי, מעידים על תוצאות מרשימות, ועל דיאטה חווייתית שאיננה דומה לכל דיאטה אחרת שהכירו עד לשימוש במדבקת הרזיה זו.

מדבקת הרזיה סלים פאץ'

מדבקת הרזיה איכותית נוספת היא מדבקת ההרזיה סלים פאץ' – המדבקה מבוססת על תערובת של תמציות טבעיות, הכוללות תמצית אצה חומה ותמצית זרעי רימון. שימוש בסלים פאץ' מדכא באופן משמעותי ביותר את תחושת הרעב, ובעקבות כך, מאפשר הפחתה משמעותית במשקל. משתמשי המדבקה מעידים כי המדבקה מסייעת לירידה במשקל של עד 8 ק"ג בחודש! כמו כן, יעילותה של המדבקה הוכחה מחקרית.

כיצד משתמשים במדבקות הרזיה?

עיקרון השימוש במדבקות ההרזיה אחיד, פחות או יותר. את המדבקות יש להצמיד לעור, כאשר ההעדפה היא הצמדה לאזור בו העור נקי מקפלים למיניהם ומשערות. גם אם הנטייה הטבעית היא להצמיד את המדבקות לאזורים בהם ניכרת השמנת היתר, יש להתמקד בחיפוש אחר אזורי העור הנכונים, שכן השפעת המדבקות הינה מקיפה, ואיננה מוגבלת  לנקודה אליה הן מוצמדות. בין האזורים המומלצים ניתן למנות את החלק הפנימי של הזרועות, את הגב, ואת הבטן התחתונה. את המדבקה יש להצמיד לעור נקי, מוטב לאחר מקלחת, ולהחליף פעם ב – 24 שעות. בכך, למעשה, מסתכמת האחריות שלכם לדיאטה. מרגע הצמדת המדבקה, נטל הדיאטה מוסר מכתפיכם, ומדבקת ההרזיה פועלת ללא הפוגה, 24 שעות ביממה, במטרה להניע את חילוף החומרים בגופכם, לפרק שומנים, לעודד הרזיה, ולהוביל אתכם לתוצאות עליהן תמיד חלמתם.