החופש הגדול כבר ממש בפתח, עוד כמה שבועות והילדים מגיעים הביתה. חלקם יהיו תחילה בקייטנות ואחרים לא, ובכל מקרה יש צורך לדאוג להם לפעילויות שאינן רק מסכים. אחת האפשרויות היא כמובן לצאת לחופשות של סוף שבוע או למספר ימים, החל בנחלי הצפון ועד לאילת. אם אתם מתכוונים לרדת לעיר התיירות הדרומית בשבועות והחודשים הקרובים עם הילדים, הנה כמה טיפים נבחרים שיוכלו לעזור.

להכיר את האטרקציות ולתכנן מראש

יש המון אטרקציות לילדים באילת ולא תמיד קל לבחור מביניהן. מכיוון שבכל שנה גם נוספות אטרקציות חדשות, אין זה משנה אם הייתם בעיר רק לפני כמה חודשים. עדיף להיעזר בגוגל ובאתרים המתמחים באטרקציות לבדוק מה חדש, מה נשאר, מתי הפעילות וכמה עולה. כמובן שיש לשים את הדגש על פעילויות שמדברות אל ליבם של הילדים, ולא יזיק לשתף אותם באפשרויות העומדות על הפרק ובבחירה. לדוגמא, אפשר ללכת על טיול ג'יפים או גמלים, ביקור במתחם האקסטרים, בקניון אייס מול, שייט בקורל 2000, ביקור במצפה התת ימי וכן הלאה.

כדאי גם לבדוק את הפעילויות המוצאות על ידי צוות הבידור במלון בו אתם מתארחים. כך תבנו בהדרגה את מסגרת האטרקציות ואת התוכנית לימים הקרובים. שימו לב שיהיו גם פעילויות שמתאימות לילדים, גם כאלו שבהן אתם יכולים ליהנות ואף לנוח, וכמובן גם תוכנית שמתאימה לכיס.

ארגון נכון של הזמנים

לא פעם יש אילוצים בלוחות הזמנים של הבילויים והאטרקציות באילת. כך למשל, השמש הקופחת של המדבר לא מעניקה תנאים מעולים להסתובבות חופשית ברחובות או אפילו על החוף לכל אורך היום. אז שימו לב למזג האוויר הצפוי ושבצו את הפעילויות בתוכנית על פי הטמפרטורות. בנוסף, השילוב של כמה אטרקציות באותם הימים יכול ליצור צפיפות ואתגר, למשל אם טיול הגמלים אמור להתחיל בשעה מסוימת, ואתם בכלל עוד נמצאים בקניון הממוזג. לכן כדאי לבדוק היטב את השעות, וכמובן גם להזמין מקום מראש במידה והדבר נדרש ואפשרי, כי חלק מהאטרקציות נוטות להיות עמוסות בתקופה זו.

בנוסף, חשוב לדעת שהמצפה התת ימי, אטרקציית חובה באילת, מעניק כרטיס התקף לשלושה ימים רצופים. זאת על מנת שתוכלו לשלב את הביקור עם אטרקציות נוספות, לצאת ולחזור מתי שרוצים בשעות הפעילות.

ועכשיו להתרווח…

אחרי שסגרתם את הפינות ככל האפשר, החל במלון ועד לאטרקציות המתוכננות, זה הזמן להתרווח. תנו לאווירת החופש לעשות את שלה, זכרו שכל תוכנית היא רק בגדר בסיס לשינויים, ופשוט תזרמו עם מה שקורה ועם הילדים.

Related Posts

כתיבת תגובה