בעולם שלנו יש 2 סוגים עיקריים של מוצרים:

  1. מוצרים תעשייתיים שנעשים במפעלים ונמכרים במאות ואלפי יחידות
  2. מוצרים עבודת יד שנעשים על ידי אומנים ואנשי מלאכה, כאשר כל מוצר יחיד ומיוחד

נרות בעבודת יד הם דוגמא למוצר שנעשה בעבודת יד והוא ייחודי ואיכותי מאוד. נרות אלו יכולים להיות במגוון ריחות, צבעים ועיצובים. כך למשל אנחנו יכולים לראות נרות עם צדפים, נרות בצבע אדום, נרות בריח ורד, בריח לבנדר או בריח שמן זית. כאשר אנחנו קונים מוצרים שנעשים בעבודת יד אנחנו יכולים לבחור מוצרים שמתאימים לנו יותר באופן אישי.

יתרונות של נרות בעבודת יד

יש הרבה יתרונות למוצרים שהם לא תעשייתיים כמו נרות בעבודת יד. כאשר אנחנו קונים מוצרים עבודת יד אנחנו:

  • תומכים בעסקים עצמאיים
  • לא תורמים לניצול של מדינות חלשות (שם רוב המוצרים התעשייתיים נעשים)
  • יכולים לבחור באופן מותאם אישית את המוצר ואת התכונות שלו

נרות שהם לא תעשייתיים אלא בעבודת יד הם נרות שיכולים להחזיק יותר זמן מעמד והם גם טבעיים ובריאים יותר ואין בהם כימיקליים או חומרים שיכולים להזיק לבריאות שלנו. נרות טבעיים בריאים יותר גם לאנשים שיש להם אלרגיות שונות ולילדים ותינוקות.

איך נרות יכולים לשדרג את עיצוב הפנים של כל חלל טיפולי?

אם אנחנו פסיכולוגים או מטפלים בנפש או בגוף ברפואה משלימה ואנחנו רוצים לשדרג את עיצוב הפנים של החלל בו אנחנו מטפלים, נרות עבודת יד יכולים לסייע לנו בכך. נרות עושים אור רך ונעים שהוא לא מאיים ומקל עלינו להירגע. נרות טבעיים בעבודת יד יכולים לסייע לנו גם ליצור אווירה וריח מרגיעים שיהפכו את החלל בו אנחנו פוגשים את המטופלים שלנו לחלל מאפשר ומכיל. כאשר אנחנו רוצים לשדרג את עיצוב הפנים של הקליניקה שלנו ולהפוך אותה לנעימה יותר אנחנו לא חייבים להוציא אלפי שקלים על פריטי ריהוט גדולים. לפעמים פריטי עיצוב משלימים כמו נרות, מנורות, שמיכות או כריות יכולים לסייע לנו בשדרוג העיצוב של החלל.