מחפשים מתנות לילדים של חברים? אחיינים? לילדים שלכם? או אולי לחברים של הילדים? חיפוש אחר מתנות לילדים בגילאים צעירים זו לא תמיד משימה כל כך פשוטה, במיוחד כאשר רוצים לקלוע למטרה ולזכות להצלחה. אם חיפוש מתנות זהו תהליך מייגע עבורכם, הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם להתמקד ולמצוא מתנות שכל הילדים בגילאי 3-5 ישמחו לקבל.

משחק מגנטים

אריחים מגנטיים זהו משחק שתפס תאוצה בשנים האחרונות וכיום ממש מבוקש. הילדים יוכלו ליצור עולם ומלואו על ידי אריחים מגנטיים, ישחקו עמם שעות וימצאו בהם עניין בגילאים שונים.

חול קינטי

חול קינטי מאפשר להכניס את ארגז החול לתוך הבית, או לכל הפחות לחצר הבית ומהווה את הגרסה המקורה המושלמת למגרש המשחקים האהוב.

לגו ופליימוביל

אלו משחקי הרכבה אהובים על הילדים ומה שמקסים בהם הוא שישנן ערכות שונות בהתאמה לכל גיל ושלב התפתחות.

אופני איזון

מתנה מקסימה נוספת שמתאימה לטווח זה של הגילאים היא אופני איזון. אופני איזון אלו הם אופניים ככל אופניים רק שאין להם דוושות (פדלים). הנסיעה עליהם מתבצעת באמצעות הרגליים, מה שמפתח את האיזון של הגוף, המוטוריקה, את השרירים ברגליים ומכין את הילדים לרכיבה על אופניים בעתיד.

מתנות מיוחדות

ישנם אנשים שאוהבים לקנות מתנות מיוחדות שלא ניתן למצוא בכל חנות. אתר ניקניים מציע מתנות מיוחדות לילדים כמו למשל ספרי ילדים אישיים, כרבוליות ושקי שינה מעוצבים, קופסאות, מחברות, מנורות, פלייסמנטים, פאזלים שכולם מותאמים באופן אישי וכוללים את שמות הילדים.

דמויות מוכרות

בגילאים אלו ילדים מאוד אוהבים דמויות מצוירות כמו למשל סמי הכבאי, סופיה הנסיכה, אנה ואלזה, תומס הקטר, מטוסי העל, יחידת החילוץ, גיבורי על, נסיכות דיסני ועוד. קניית מתנות שקשורות לדמויות האהובות תמיד תהיה מוצלחת ומשמחת לבבות.

ערכת מטבח

האהבה לבישול אינה אופיינית רק לעולם המבוגרים, ילדים מאוד אוהבים לחקות ולהתנסות בחיים האמיתיים תוך כדי משחק. ערכת מטבח גורמה מעוצבת שכוללת כלי בישול תהיה מאוד אהובה על בנים ובנות כאחד.

סט רכבת

אין דבר יותר כיף מאשר להרכיב את המסילה, להניח את הקטר והקרונות על הפסים, להדליק את הרכבת ולצאת לדרך. אלו בדיוק הגילאים המתאימים לקניית רכבת וילדים שיקבלו רכבת במתנה יוכלו להפיק מהמשחק הנאה מרובה.

בצק משחק

גם בצק משחק זו מתנה נהדרת שיכולה להעסיק ילדים למשך שעות רבות ולעזור להם להיות יצירתיים כשהם יוצרים עולם ומלואו.

Related Posts